606 730 440

POZNAJMY SIĘ!

Nazywam się Agnieszka Żamojć. Lubię dobry styl, zabawę formą, kompozycją i kolorem. Najbliższe mojemu sercu są prostota oraz minimalizm, które odnajduję w stylu skandynawskim i holenderskim. Bliska jest mi także duńska sztuka szczęścia HYGGE. Moją pasją i hobby od ponad 15 lat są design i aranżacje wnętrz. Bardzo lubię szydełkować. Tworzę maskotki, koszyczki, koce i różnego rodzaju dodatki do wnętrz.

Firma ProjektMkwadrat, którą założyłam, powstała z zamiłowania do kreowania dobrze zaprojektowanej i przemyślanej przestrzeni do codziennego życia.  Przy aranżowaniu nie narzucam konkretnego stylu. Stawiam na indywidualizm. Stale poszukuję inspiracji w otaczającej mnie rzeczywistości. Kocham wzory, kolory, struktury, naturalne materiały i uwielbiam się nimi bawić, łącząc je w wyjątkowe i niepowtarzalne kompozycje. Staram się aby wnętrza, które projektuję były miłe dla oka, ale przede wszystkim przyjazne dla domowników. Wspieram polski design i chętnie wybieram do projektów lokalnych producentów i wykonawców.

Najbardziej cieszą mnie projekty z dodatkami hand made, dzięki nim pomieszczenia stają się wyjątkowe, ciepłe i przytulne. Łóżko z palet, koc na kanapę, koszyk na bibeloty czy maskotka do pokoju dziecięcego – to tylko kilka przykładów moich projektów.

 

Zapraszam Cię na mój profil na Instagramie, gdzie na bieżąco możesz śledzić moją twórczość.