606 730 440

Mieszkanie 75m2 | Piaseczno

Cel – zaaranżowanie przestrzeni dla rodziny 3-osobowej – salonu z aneksem kuchennym, łazienki, pokoju dziecięcego oraz sypialni.

Założenia: stworzenie komfortowej  przestrzeni, prostej w formie i jednocześnie funkcjonalnej. We wnętrzach króluje  styl skandynawski przełamany mocniejszymi akcentami kolorystycznymi.  Stąd w projekcie oprócz klasycznej bieli, szarości i dużej ilości drewna pojawiają się ciemna, granatowa ściana w salonie czy kolorowe kafle w stylu marokańskim w kuchni. Na całej powierzchni zastosowałam jednolitą podłogę, strefy wyznaczają meble. Kuchnia powstanie z mebli systemowych Ikea. Pojawi się także półwysep, przy którym na co dzień spożywać będzie można szybkie posiłki. Salon i kuchnię oddziela multimedialna ściana TV, zaplanowałam na niej dekoracyjne białe cegiełki, które ozdobią także jedną ze ścian w przedpokoju.

Plany developera poddałam drobnej modyfikacji – wyburzony zostanie fragment ściany między przedpokojem a kuchnią (istniała możliwość oddzielenia kuchni od salonu). Sypialnię podzieliłam na dwa pomieszczenia. Ścianka działowa, która stanęła w tej przestrzeni pozwoliła wygospodarować osobny pokój. Mniejszy będzie służył jako gabinet.

Zobacz  proces projektowania:

Wizualizacje poszczególnych pomieszczeń, zdjęcia prac remontowych: