606 730 440

Salon z aneksem kuchennym | Warszawa | Bemowo

 

W tym projekcie celem było uzyskanie efektu skrzyżowania nowojorskiego szyku połączonego z wakacyjnym, nadmorskim klimatem.

Pierwotny plan zakładał renowację mebli kuchennych oraz odświeżenie i wymianę mebli w salonie. Inwestorzy postanowili jednak, że taki zabieg nie będzie wystarczająco satysfakcjonujący. Powstał więc projekt nowej zabudowy kuchennej – dla wykorzystania przestrzeni – nowe szafki są do sufitu. Chodziło także o ukrycie schodków i dziwnie zaprojektowanej przez dewelopera wentylacji. Nowa zabudowa kuchenna wykonana została na wymiar przez stolarza. Ilość blatu roboczego jest dostosowana do potrzeb domowników. Do salonu wybraliśmy drewnianą komodę, szafkę rtv oraz stolik kawowy z Miloohome.

Wnętrze nabrało świeżości i przestronności. Dzięki jasnym barwom powiększyło się optycznie. Pionowe pasy na głównej ścianie zostały ręcznie odmalowane.

Klienci uwielbiają styl HAMPTON, stąd w projekcie białe meble, szare i granatowe dodatki. Klasy dodają poduszki wykonane na zamówienie oraz roleta rzymska w kuchni czy przepiękne granatowe zasłony w części dziennej. Marynistyczne akcenty dodają uroku w tym wnętrzu a wygodna kanapa zachęca do relaksu z filiżanką kawy i książką do czytania.