606 730 440

Projekty  łazienek

Zanim powstanie idealna łazienka warto zastanowić się,  jakie sprzęty chcemy w niej umieścić i na jakie rozwiązania mamy zamiar postawić – baterie podtynkowe czy natynkowe, wannę czy prysznic, czy będzie w niej pralka, wc oraz bidet, a może mamy jeszcze inne potrzeby… Są to istotne kwestie a ich wcześniejsze przemyślenie pomoże zaplanować funkcjonalne pomieszczenie.

Łazienki w blokach to zazwyczaj pomieszczenia kompaktowe. Mała powierzchnia wymaga większego zaangażowania. Istotnym elementem jest kolorystyka, odpowiednie oświetlenie i lustra. Niezależnie od panujących trendów w projektach zawsze stawiam na funkcjonalność.

Łazienka 4m2 | Mieszkanie na wynajem | Warszawa | Mokotów

Kolejna realizacja to łazienka w mieszkaniu na wynajem. Pierwotnie pomieszczenie to miało większą powierzchnię. Ze względu na brak miejsca na jakąkolwiek szafę, w sąsiadującym z nią aneksie sypialnym zmieniony został układ ściny działowej. Łazienka została nieco pomniejszona.

Duże, zwykłe lustro optycznie powiększa tę przestrzeń.

Na powierzchni ok. 4m2 mamy wygodną wannę z parawanem, podwieszane wc, umywalkę z szafką oraz pralkę. Pomieszczenie jest minimalistyczne ale jednocześnie funkcjonalnie i praktyczne. Dominują ulubione przez wszystkich szarości i biel. Dla większego zróżnicowania przestrzeni wanna obudowana została kaflami ze srukturą 3D. Niewielka przeróbka ścianek działowych i zmiana gabarytów łazienki nie umniejszyła jej walorów. Wszystkie niezbędne sprzęty znalazły tu swoje miejsce.