606 730 440

Mieszkanie 70m2 | Warszawa | Ursynów

Inwestycja z ciekawym rozkładem. To co najbardziej spodobało mi się w projekcie developera to  naturalny podział na strefę dzienną i prywatną oraz łazienka bezpośrednio przynależąca do sypialni. Taki układ funkcjonalny odpowiadał inwestorom, pozostały więc do dopracowania poszczególne pomieszczenia.

Moje zadanie: stworzenie projektu mieszkania dla trzech domowników  – młodego małżeństwa z dzieckiem. Zaaranżowałam salon z aneksem kuchennym, sypialnię z łazienką – dla rodziców, łazienkę gościnną, pokój dziecięcy, hol, a także strefę „home office” – gabinet. Właściciele często pracują z domu. Domowe biuro będzie dodatkowo pełniło funkcję pokoju gościnnego.

Wytyczne inwestorów: proste formy we wnętrzach, naturalne materiały, ciepłe dodatki. Zgodnie z ich decyzją kuchnia oraz wszystkie szafy zostaną wykonane na wymiar, pozostałe meble i akcesoria czy oświetlenie wybraliśmy w popularnych sieciówkach z artykułami do wyposażania wnętrz.  W projekcie zastosowałam połączenie bieli, beżu, drewna. W łazienkach pojawiają się białe kafle przełamane płytkami w stylu marokańskim, na podłodze drewnopodobny gres położymy w jodełkę. W pozostałych pomieszczeniach będzie jednolita podłoga. Przebieg wszystkich prac w inwestycji objęty jest nadzorem autorskim.

Projekt: Agnieszka Żamojć                                                                                                                                                                                                      Wizualizacje: pracownia 14

Zobacz, jak powstawała kuchnia:

Zobacz projekty pomieszczeń: